Jak otrzymać kredyt na oświadczenie?

jak otrzymać kredyt na oświadczenie

Zdecydowana większość Polaków zastanawia się czy można otrzymać kredyt bankowy na oświadczenie. Oczywiście że można otrzymać kredyt bankowy na oświadczenie. Wszystko zależy czy mamy już wypracowaną współpracę z bankiem w którym się staramy o kredyt. Zaletą kredytu na oświadczenie jest minimum formalności i szybki czas otrzymania gotówki. Kredyt na oświadczenie otrzymamy po złożeniu wniosku do banku, pod warunkiem pozytywnej historii kredytowej i zdolności kredytowej. Przy kredycie na oświadczenie oświadczamy nasze dane dochodowe i bank nie wymaga od nas żadnych dokumentów dochodowych, zaświadczeń czy wpływów od pracodawcy. Trzeba pamiętać że na oświadczenie dostaniemy kredyt gotówkowy. Kredyty konsolidacyjne nie są dostępne na oświadczenie. Do kredytu konsolidacyjnego musimy przedstawić przed bankiem zaświadczenie lub trzy ostatnie wpływy od pracodawcy. Okres kredytowania jest taki sama jak przy kredycie standardowym. Możemy sami sobie wybrać w ilu ratach chcemy spłacić kredyt, ale pod warunkiem że pozwala nam na to zdolność kredytowa. 

Kto ma szansę otrzymać kredyt na oświadczenie?

Banki często udzielają kredytów na oświadczenie swoim Klientom, którzy mają relację z bankiem. Mają w banku konto bankowe lub kredyt, który terminowo obsługują. Bank zna Klienta i daje mu możliwość wnioskowania o kredyt na uproszczonej ścieżce kredytowej.

Jaką kwotę kredytu możemy otrzymać na oświadczenie?

Kwota kredytu na oświadczenie jest zależna od naszych obrotów na koncie, od zaangażowania kredytowego w momencie wnioskowania o kredyt. Kwoty na oświadczenie są dostępne nawet do 100 tysięcy złotych. Tak wysokie kwoty są dostępne dla Klientów banku.

Koszt kredytu na oświadczenie

Kredyt na oświadczenie jest udzielany na takich samych warunkach cenowych  jak na zaświadczenie. Tu głównie chodzi o czas otrzymania kredytu i uproszczoną ścieżkę. Bardzo często kredyty na oświadczenie są możliwe do wzięcia przez Internet. Po złożeniu wniosku bank sprawdza czy mamy zdolność na zaciągnięcie kredytu, a następnie weryfikuje bazy bik, big i krd. Po otrzymaniu decyzji pozytywnej pieniądze z kredytu są na naszym koncie praktycznie od razu.

ImperiumFinanse.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter