Kredyty gotówkowe to jedne z najbardziej popularnych produktów w ofercie banków. Wniosek o kredyty możemy złożyć w dowolnym oddziale banku jak również online. Umowę kredytową podpiszemy nawet online. Środki z kredytu możemy przeznaczyć na dowolny cel. O kredyt gotówkowy do kwoty 30 tys złotych możemy wnioskować na oświadczenie o zatrudnieniu i dochodzie, wyższa kwota kredytu na oświadczenie jest uzależniona od relacji czy mamy z bankiem w którym staramy się o kredyt. Do wyższych kwot będzie potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodzie od pracodawcy bądź wyciągi z konta potwierdzające wpływ wynagrodzenia.

Kredyt gotówkowy dla kogo i na jakich warunkach?

Kredyty gotówkowy jest przeznaczony dla osób fizycznych i firm. Kwoty kredytów dla osób fizycznych do 220 tys złotych dla firm do 600 tys złotych. Okres kredytowania od 6 do 144 miesięcy.

Kredyt gotówkowy a formy zatrudnienia

Wnioskując o kredyty gotówkowy we wniosku podajemy swoje zatrudnienie, rodzaj. Na naszym rynku pracy jest kilka form zatrudnienia. Banki akceptują dochody nie tylko z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony, która jest najbardziej lubiana przez banki. Dostaniemy kredyt  przy zatrudnieniu na umowę o prace na czas określony/ umowę  zlecenie umowę o dzieło.  Przy umowie na czas określony możemy poprosić swojego pracodawcę o wystawienie  promesy zatrudnienia- to gwarancja dla banku że pracodawca przedłuży z nami umowę. Banki akceptują dochody otrzymywane z zagranicy. Bardzo cenią dochody z tytułu renty i emerytury. Coraz częściej w Polskich bankach obcokrajowcy mają możliwość otrzymania kredytu gotówkowego.

Koszt kredytu gotówkowego

Podpisując umowę o kredyty gotówkowy musimy się liczyć z kosztami.  Na koszt kredytu składa się oprocentowanie kredytu, prowizja za udzielenie kredytu i często ubezpieczenie kredytu. Ubezpieczenie jest dobrowolne i to Klient decyduje czy chce ubezpieczyć kredyt.  Koszt kredytu będzie wyższy jeśli rozłożymy okres kredytowania na maksymalny, ale dzięki temu rata miesięczna będzie niższa. Natomiast istnieje możliwość nadpłaty kredytu bądź całkowitej wcześniejszej spłaty, wtedy wszystkie odsetki ulegają pomniejszeniu, warto rozważyć taką opcję jeśli chcemy kredyt spłacić wcześniej. Nie ma dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę kredytu.

Wypłata pieniędzy z kredytu gotówkowego

Pieniądze z kredytu gotówkowego możemy wypłacić  w kasie banku bądź  dostaniemy je na numer rachunku  który wskazaliśmy w umowie kredytowej.  Jest to popularna,  wygodna i bezpieczna forma otrzymania gotówki.

Współpracując z nami otrzymasz najlepsze warunki kredytu

Zobacz także Kredyty Kraków