Kredyt dla firm

Rozwój firmy bardzo często wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Pozyskanie kredytu firmowego daje nam ogromne możliwość rozwoju firmy i zarabiania odpowiednich środków finansowych. Inwestując środki z kredytu firmowego musimy pamiętać aby zrobić analizę czy jest to opłacalny biznes i w jakim czasie zwróci nam się inwestycja, aby móc dalej inwestować i zarabiać.

Jak mogę uzyskać kredyt firmowy?

O kredyt firmowy możemy zawnioskować w oddziale banku lub online  przez naszych doradców którzy pomogą  złożyć wniosek o kredyt firmowy w sposób profesjonalny, odpowiednio prześledzą dokumentacje i  dadzą cenne wskazówki aby szybko i łatwo otrzymać kredyt na preferencyjnych warunkach.

Nasza oferta dla firm

 • kredyt dla firm nawet dio 600 000 zł
 • okres kredytowania do 120 miesięcy
 • konsolidacja kredytów firmowych z możliwością dobrania dodatkowej gotówki
 • wstępna decyzja do 30 minut od złożenia wniosku

 

Dla klientów biznesowych posiadamy takie produkty jak kredyt obrotowy, który zapewni płynność finansową dla każdej firmy. Kredyt inwestycyjny – np. na zakup nowych maszyn czy stworzenie wymarzonej hali produkcyjnej. Linia kredytowa, która pozwoli sfinansować bieżące wydatki może okazać się trafnym posunięciem, a nawet kredyt na spłacenie zaległości wobec US czy ZUS.

Kredyt obrotowy

Płynność finansowa to kluczowy element na drodze rozwoju każdej firmy. Długie terminy płatności czy zamrożony kapitał często może być ogromną przeszkodą w efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.
Kredyt obrotowy pozwoli lepiej obracać gotówką oraz zwiększy możliwości firmy. Z kredytem obrotowym żadne płatności oraz niespodziewane sytuacje nie będą już przeszkodą.

Kredyt inwestycyjny

Pozwoli w bardzo łatwy sposób przenieść firmę na nowy wyższy poziom. Nowy lokal, magazyn a może hala produkcyjna – z nami uzyskanie wymarzonego kredytu inwestycyjnego będzie prostym i przyjemnym procesem. Zadbamy nie tylko o przyznanie kredytu, ale także o jak najlepsze oprocentowanie.

Linia kredytowa

Jest to jeden z najtańszych sposobów na finansowanie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności. Dobrze dobrana linia kredytowa dla Twojej firmy, będzie tanią alternatywą dla drogich kredytów czy innych form finansowania firmy.
Niskie oprocentowanie, które wywalczy dla Ciebie Imperium Finanse, będzie dodatkowym atutem.

Kredyt na ZUS/US

Nie zawsze dobry księgowy to dobry księgowy. Wielu naszych klientów już się o tym przekonało. Zaległości podatkowe potrafią skutecznie utrudnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Imperium Finanse oferuje kredyty którymi można spłacić zobowiązania wobec urzędu skarbowego czy zakładu ubezpieczeń społecznych. Kredyt na ZUS/US to rozwiązanie które pozwoli odzyskać płynność finansową firmy.

Dokumenty potrzebne do kredytu firmowego w zależności od formy opodatkowania

 • ważny dokumenty tożsamości – dowód osobisty bądź paszport
 • prowadzenie działalności gospodarczej minimum 10 miesięcy

Forma opodatkowania na zasadach ogólnych,podatek liniowy

 • pit 36 za zeszły rok rozliczeniowy – zdolność liczymy po przychodzie
 • książka Przychodów i Rozchodów – KPiR za obecny rok
 • wpływy za ostatnie 3 miesiące za opłacone podatki do Urzędu Skarbowego oraz wpływy do ZUS z ostatnich 3 miesięcy uwzględniające składkę społeczną, oraz zdrowotną bądź zaświadczenie z US i ZUS o niezaleganiu

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

 • pit 28 za ostatni rozliczony rok
 • ewidencja przychodów z obecnego roku rozliczeniowego
 • wpływy za ostatnie 3 miesiące za opłacone podatki do Urzędu Skarbowego oraz wpływy do ZUS z ostatnich 3 miesięcy uwzględniające składkę społeczną, oraz zdrowotną bądź zaświadczenie z US i ZUS o niezaleganiu

Karta podatkowa

 • decyzja o wysokości podatku wydana przez naczelnika urzędu skarbowego​

Podsumowanie oferty dla firm

Posiadamy szeroką ofertę kredytową dla firm. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą istnieje duże prawdopodobieństwo że brakuje Ci czasu na znalezienie kredytu firmowego na korzystnych warunkach. Nasi doradcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązanie kredytowe.