Jak uzyskać kredyt firmowy?

Rozwój firmy bardzo często wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Pozyskanie kredytu firmowego daje nam ogromne możliwość rozwoju firmy i zarabiania odpowiednich środków finansowych. Inwestując środki z kredytu firmowego musimy pamiętać aby zrobić analizę czy jest to opłacalny biznes i w jakim czasie zwróci nam się inwestycja, aby móc dalej inwestować i zarabiać. O kredyt firmowy możemy zawnioskować w oddziale banku lub online  przez naszych doradców którzy pomogą  złożyć wniosek o kredyt firmowy w sposób profesjonalny, odpowiednio prześledzą dokumentacje i  dadzą cenne wskazówki aby szybko i skutecznie otrzymać kredyt na preferencyjnych warunkach.

Produkty kredytowe dla firm

Kredyt obrotowy

Płynność finansowa to kluczowy element na drodze rozwoju każdej firmy. Długie terminy płatności czy zamrożony kapitał często może być ogromną przeszkodą w efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.
Kredyt obrotowy pozwoli lepiej obracać gotówką oraz zwiększy możliwości firmy. Z kredytem obrotowym żadne płatności oraz niespodziewane sytuacje nie będą już przeszkodą.

Kredyt inwestycyjny

Pozwoli w bardzo łatwy sposób przenieść firmę na nowy wyższy poziom. Nowy lokal, magazyn a może hala produkcyjna – z nami uzyskanie wymarzonego kredytu inwestycyjnego będzie prostym i przyjemnym procesem. Zadbamy nie tylko o przyznanie kredytu, ale także o jak najlepsze oprocentowanie.

Linia kredytowa

Jest to jeden z najtańszych sposobów na finansowanie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności. Dobrze dobrana linia kredytowa dla Twojej firmy, będzie tanią alternatywą dla drogich kredytów czy innych form finansowania firmy.
Niskie oprocentowanie kredytu, które wynegocjujemy dla Ciebie będzie dodatkowym atutem.

Kredyt na ZUS/US

Nie zawsze dobry księgowy to dobry księgowy. Wielu naszych klientów już się o tym przekonało. Zaległości podatkowe potrafią skutecznie utrudnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. ImperiumFinanse.pl oferuje kredyty którymi można spłacić zobowiązania wobec urzędu skarbowego czy zakładu ubezpieczeń społecznych. Kredyt na ZUS/US to rozwiązanie które pozwoli odzyskać płynność finansową firmy.

Dokumenty do kredytu firmowego w zależności od formy opodatkowania

Forma opodatkowania na zasadach ogólnych,podatek liniowy

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Karta podatkowa

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą istnieje duże prawdopodobieństwo że brakuje Ci czasu na znalezienie kredytu firmowego na korzystnych warunkach. Nasi doradcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązanie kredytowe.

Z nami zyskasz