Jak uzyskać kredyt firmowy?

Rozwój firmy bardzo często wiąże się z dużymi nakładami finansowymi. Pozyskanie kredytu firmowego daje nam ogromne możliwość rozwoju firmy i zarabiania odpowiednich środków finansowych. Inwestując środki z kredytu firmowego musimy pamiętać aby zrobić analizę czy jest to opłacalny biznes i w jakim czasie zwróci nam się inwestycja, aby móc dalej inwestować i zarabiać. O kredyt firmowy możemy zawnioskować w oddziale banku lub online  przez naszych doradców którzy pomogą  złożyć wniosek o kredyt firmowy w sposób profesjonalny, odpowiednio prześledzą dokumentacje i  dadzą cenne wskazówki aby szybko i skutecznie otrzymać kredyt na preferencyjnych warunkach.

Kredyt firmowy i kredyt konsolidacyjny

Kredyt firmowy – wsparcie na rozwój biznesu

Prowadzenie firmy wymaga często dużego wkładu finansowego od jej właściciela. Jest to szczególnie istotne nie tylko podczas zakładania biznesu, ale również później, kiedy chcemy postawić na jego sukcesywny rozwój. Przedsiębiorcy często zwracają się wtedy do instytucji finansowych z prośbą o kredyt firmowy. Kredyt firmowy pozwala pozyskać środki inwestycyjne dla biznesu, które później powinny zwrócić się z zyskiem. Co więcej, zdobycie zewnętrznego źródła finansowania podnosi płynność finansową naszego biznesu. Kredyt firmowy, zależnie od wielkości, sytuacji i potrzeb przedsiębiorstwa, może przybierać różne formy. W Imperium Finanse oferujemy pośrednictwo kredytowe przy wielu kredytach firmowych, a wśród nich znajdują się między innymi kredyt gotówkowy dla firm, kredyt konsolidacyjny dla firm oraz kredyt dla firm ze stratą.

Kredyt gotówkowy dla firm. Pożyczaj bez wkładu własnego

Kredyt gotówkowy dla firm to bardzo popularny rodzaj kredytu firmowego. Pożyczka – podobnie jak w przypadku osoby prywatnej – udzielana jest na dowolny cel, którego nie musimy podawać instytucji, do której zwracamy się o kredyt firmowy. Ten rodzaj pożyczki nie wymaga wkładu własnego, co zachęca zwłaszcza właścicieli firm o niedużym stażu rynkowym. Kredyt gotówkowy dla firm w większości banków obwarowany jest warunkiem co najmniej rocznej działalności przedsiębiorstwa. Czasem minimum spada do okresu 6 miesięcy, ale wtedy wiąże się z nadprogramowymi zobowiązaniami. Najczęstszym źródłem środków na spłatę kredytu gotówkowego dla firm są bieżące dochody. Pamiętaj: kredyt gotówkowy dla firm może wiązać się z naprawdę wysokim oprocentowaniem i dużym łącznym kosztem pożyczki. Dlatego warto ubiegać się o niego przez zaufaną firmę pośrednictwa kredytowego – w ImperiumFinanse.pl dokładamy wszelkich starań, aby Klient uzyskał kredyt firmowy na jak najkorzystniejszych warunkach, a wstępną decyzję przekazujemy już w pół godziny od złożenia wniosku.

kredyt konsolidacyjny dla firm

Straty w rozliczeniach? Kredyty dla firm ze stratą są możliwe

Prowadzenie firmy zawsze wiąże się z ryzykiem finansowym. Nie wszystkie inwestycje zwrócą się w zakładanym czasie lub z oczekiwanym zyskiem. Czasem inwestycje prowadzą do straty finansowej, która jest widoczna w rozliczeniach i przeszkadza firmie, kiedy chce starać się o kredyt firmowy. Jest to sytuacja trudna, ale nie bez wyjścia – kredyty dla firm ze stratą są możliwe do uzyskania. Niezbędna staje się jednak wtedy pomoc zaufanego pośrednika kredytowego, który wie, jak w takim przypadku uwiarygodnić firmę w oczach banku. ImperiumFinanse.pl, jako profesjonalna firma pośrednictwa kredytowego, ma w tym wieloletnie doświadczenie i z sukcesem pozyskuje kredyty dla firm ze stratą. Dla nas strata to nie blokada, a jedynie wyzwanie na drodze po Twój korzystny kredyt firmowy!

Kredyt konsolidacyjny dla firm, czyli koncentracja zobowiązań

Kredyt konsolidacyjny dla firm pozwala na połączenie dotychczas zaciągniętych zobowiązań finansowych w jeden większy kredyt firmowy, ale za to z jedną, niższą ratą. Kredyt konsolidacyjny dla firm wydłuża okres kredytowania w stosunku do każdej pojedynczej pożyczki, dzięki czemu spłacanie go znacznie odciąża bieżący, firmowy budżet. Decydując się na tego rodzaju kredyt firmowy warto dokładnie przeanalizować warunki konsolidacji i upewnić się, że korzyści finansowe będą bardziej opłacalne od kontynuowania spłaty poszczególnych pożyczek. Potrzebny Ci kredyt konsolidacyjny dla firm? Skontaktuj się z naszym doradcą, a my upewnimy się, że zyskasz na koncentracji swoich zobowiązań finansowych.

Kredyt-gotówkowy-dla-firm

Produkty kredytowe dla firm

Kredyt obrotowy

Płynność finansowa to kluczowy element na drodze rozwoju każdej firmy. Długie terminy płatności czy zamrożony kapitał często może być ogromną przeszkodą w efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.
Kredyt obrotowy pozwoli lepiej obracać gotówką oraz zwiększy możliwości firmy. Z kredytem obrotowym żadne płatności oraz niespodziewane sytuacje nie będą już przeszkodą.

Kredyt inwestycyjny

Pozwoli w bardzo łatwy sposób przenieść firmę na nowy wyższy poziom. Nowy lokal, magazyn a może hala produkcyjna – z nami uzyskanie wymarzonego kredytu inwestycyjnego będzie prostym i przyjemnym procesem. Zadbamy nie tylko o przyznanie kredytu, ale także o jak najlepsze oprocentowanie.

Linia kredytowa

Jest to jeden z najtańszych sposobów na finansowanie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności. Dobrze dobrana linia kredytowa dla Twojej firmy, będzie tanią alternatywą dla drogich kredytów czy innych form finansowania firmy.
Niskie oprocentowanie kredytu, które wynegocjujemy dla Ciebie będzie dodatkowym atutem.

Kredyt na ZUS/US

Nie zawsze dobry księgowy to dobry księgowy. Wielu naszych klientów już się o tym przekonało. Zaległości podatkowe potrafią skutecznie utrudnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. ImperiumFinanse.pl oferuje kredyty którymi można spłacić zobowiązania wobec urzędu skarbowego czy zakładu ubezpieczeń społecznych. Kredyt na ZUS/US to rozwiązanie które pozwoli odzyskać płynność finansową firmy.

Dokumenty do kredytu firmowego w zależności od formy opodatkowania

Forma opodatkowania na zasadach ogólnych,podatek liniowy

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Karta podatkowa

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą istnieje duże prawdopodobieństwo że brakuje Ci czasu na znalezienie kredytu firmowego na korzystnych warunkach. Nasi doradcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązanie kredytowe.

Z nami zyskasz

Zobacz także Kredyty Kraków