Kredyt dla firm

W Imperium Finanse posiadamy szeroką ofertę kredytową nie tylko dla osób prywatnych, ale przede wszystkim dla firm. Jeżeli prowadzisz działalność istnieje duże prawdopodobieństwo iż brakuje Ci czasu. W Imperium Finanse do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając najlepsze rozwiązanie kredytowe.

Dla klientów biznesowych posiadamy takie produkty jak kredyt obrotowy, który zapewni płynność finansową dla każdej firmy. Kredyt inwestycyjny – np na zakup nowych maszyn czy stworzenie wymarzonej hali produkcyjnej. Linia kredytowa,która pozwoli sfinansować bieżące wydatki może okazać się trafnym posunięciem, a nawet kredyt na spłacenie zaległości wobec US czy ZUS.

Kredyt dla firm nawet do 600.000zł

Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu firmowego lub nie masz czasu na długi,
skomplikowany proces kredytowy – Czekamy tu na Ciebie – My go rozwiążemy !

Kredyt obrotowy

Płynność finansowa to kluczowy element na drodze rozwoju każdej firmy. Długie terminy płatności czy zamrożony kapitał często może być ogromną przeszkodą w efektywnym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Kredyt obrotowy pozwoli lepiej obracać gotówką oraz zwiększy możliwości firmy. Z kredytem obrotowym żadne płatności oraz niespodziewane sytuacje nie będą już przeszkodą !

Kredyt inwestycyjny

Pozwoli w bardzo łatwy sposób przenieść firmę na nowy wyższy poziom. Nowy lokal, magazyn a może hala produkcyjna – z nami uzyskanie wymarzonego kredytu inwestycyjnego będzie prostym i przyjemnym procesem. Zadbamy nie tylko o przyznanie kredytu, ale także o jak najlepsze oprocentowanie.

Linia kredytowa

Jest to jeden z najtańszych sposobów na finansowanie bieżących wydatków związanych z prowadzeniem działalności. Dobrze dobrana linia kredytowa dla Twojej firmy, będzie tanią alternatywą dla drogich kredytów czy innych form finansowania firmy. Niskie oprocentowanie, które wywalczy dla Ciebie Imperium Finanse, będzie dodatkowym atutem.

Kredyt na zus/us

Nie zawsze dobry księgowy to dobry księgowy. Wielu naszych klientów już się o tym przekonało. Zaległości podatkowe potrafią skutecznie utrudnić funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Imperium Finanse oferuje kredyty którymi można spłacić zobowiązania wobec urzędu skarbowego czy zakładu ubezpieczeń społecznych. Kredyt na ZUS/US to rozwiązanie które pozwoli odzyskać płynność finansową firmy.

Wypełnij formularz

Skontaktuj się z nami

zadzwoń lub zostaw swój numer
telefonu- oddzwonimy

tel. 576 122 029

napisz

biuro@imperiumfinanse.pl

.
Pamiętaj:
Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania.
Pozostawienie danych numeru telefonu oraz adresu email jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi świadczenie usługi.