Kredyt bankowy na oświadczenie – uproszczona procedura otrzymania kredytu.

kredyt bankowy na oświadczenie

Wnioskując o kredyt bankowy na oświadczenie możemy zaoszczędzić sporo czasu. W banku deklarujemy nazwę naszego pracodawcy, wysokość osiąganych dochodów, bez konieczności przedstawiania zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodzie. Standardowo podajemy swoje dane osobowe, adres zamieszkania, adres mailowy i telefon do kontaktu. W większości banków kredyt na oświadczenie jest dostępny w opcji kredytu gotówkowego. Celem jest uzyskanie gotówki na dowolny cel. W obecnych czasach wniosek o kredyt możemy złożyć całkowicie zdalnie, poprzez rozmowę telefoniczną z doradcą bądź przez aplikację bankową. O kredyt na oświadczenie może zawnioskować każdy z nas. Oświadczenie o dochodach to deklaracja kredytobiorcy niepotwierdzona żadnym dokumentem. Wszystkie inne formalności przebiegają na takich samych zasadach jak przy kredycie na zaświadczenie. Bank sprawdza nas w biku i sprawdza naszą historię kredytową.

Jaką kwotę możemy pożyczyć na oświadczenie?

W zasadzie możemy otrzymać taką samą kwotę kredytu jak na zaświadczenie. Wszystko zależy czy mamy już relację z bankiem, czy mamy obroty na koncie osobistym. Oznacza to że bank jest w stanie pożyczyć nam powyżej 120 tyś. złotych. Przy dużych kwotach bank ma prawo poprosić nas o potwierdzenie otrzymywania wynagrodzenia, w formie przelewów bądź zaświadczenia o uzyskiwanym dochodzie. Dla banków kredyt na oświadczenie to większe ryzyko i często się zdarza że kwoty są często ograniczane.

Jakie warunki musimy spełnić aby otrzymać kredyt na oświadczenie?

Aby otrzymać kredyt na oświadczenie musimy być osobą pełnoletnią. Inne warunki to zazwyczaj;

– pozytywna historia kredytowa,

– zdolność kredytowa,

– stałe źródło dochodu,

– ważny dokument tożsamości

Uruchomienie kredytu na oświadczenie

Jeżeli otrzymamy decyzję pozytywną z banku, to musimy uruchomić kredyt. Kredyt możemy uruchomić w oddziale banku bądź online. Aby uruchomić kredyt zdalnie bank musi zweryfikować naszą tożsamość. Do zweryfikowania klienta bank używa następujących metod:
– przelew weryfikacyjny- wykonujemy przelew bankowy na 1 zł ze swojego konta bankowego w celu potwierdzenia swojej tożsamości.

– wideo rozmowa-  jest to rozmowa między pracownikiem z banku a klientem w celu potwierdzenia tożsamości.

–  link weryfikacyjny- bank na wskazany we wniosku kredytowym numer telefonu wysyła do klienta linka z umową kredytową, którą możemy podpisać za pomocą kodu sms bądź podpisem kwalifikowanym.

Jeżeli szukasz kredytu bankowego i nie masz czasu chodzić po bankach i porównywać oferty, zapraszam do kontaktu, doradca z imperiumfinanse.pl zaproponuje najlepsze rozwiązanie na rynku finansowym.

ImperiumFinanse.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter