Kredyty, pożyczki z przedpłatą. Czy warto z nich skorzystać?

kredyty pożyczki z przedpłatą

Każdy z nas ma dobry i zły czas w swoim życiu. Czasami okazuje się że chcieliśmy zbudować dobry interes, ale niestety sprawy się skomplikowały i zostaliśmy z długami. Nie każdy interes kończy się sukcesem! Często szukamy pomocy finansowej aby wyjść na prostą drogę finansową. W internecie jest mnóstwo ogłoszeń dotyczących udzielania pożyczek nawet z negatywną historią kredytową, „udzielę kredytu bez baz- bik, big, krd, erif. Ogłoszenia są napisane jasno, przejrzyste i gwarantują nam wyjście z trudnej sytuacji finansowej w bardzo szybki sposób. Jednak warunkiem do otrzymania takiej pomocy jest przedpłata. Przedpłata wiąże się ze wcześniejszą wpłatą gotówki zanim dostaniemy wymarzony kredyt. Nasza sytuacja jest nieciekawa i często decydujemy się na takie warunki współpracy. Uważajmy i nie dajmy się naciągać. To jest oszustwo! Taka osoba często nie chce z nami rozmawiać telefonicznie, tylko koresponduje mailowo bądź w innym komunikatorze.

Kredyty, pożyczki z przedpłatą- jakiego argumentu używają nieuczciwi ogłoszeniodawcy?

Nieuczciwi ogłoszeniodawcy używają wielu argumentów aby tylko otrzymać przedpłatę do pożyczki. Najczęściej po dokonaniu przedpłaty przez klienta kontakt się urywa.

Najczęściej są to koszty;

– zaliczka za sporządzenie umowy kredytowej

– zaliczka za uruchomienie kredytu – koszty przewalutowania pieniędzy ( inwestor wypłaca pożyczkę w euro lub dolarach)

–  koszty notarialne pobierane z góry przed wypłatą gotówki

W dzisiejszych czasach praktycznie wszystko możemy załatwiać przez internet. Natomiast bądźmy bardzo czujni aby nie stracić naszych pieniędzy. Coraz więcej podejrzanych ogłoszeń pojawia się na rynku finansowym. Ogłoszenia wyglądają bardzo zachęcająco aby z danej oferty skorzystać. Przed jakąkolwiek przedpłatą sprawdzimy firmę, ile czasu jest na rynku, zweryfikujmy osobę z którą rozmawiamy i inwestora.

Niestety uczciwe grono pośredników finansowych traci zaufanie wśród klientów ze względu na coraz częstsze oszustwa finansowe.

ImperiumFinanse.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter