Jak uzyskać kredyt / pożyczkę dla emeryta / rencisty?

kredyt dla emeryta rencisty

W życiu przychodzą nagłe sytuacje w których potrzebujemy dodatkowej gotówki i jesteśmy zmuszeniu zaciągnąć kredyt. A przecież wydawałoby się że emeryt ma stałe źródło dochodu i nie będzie potrzebował kredytu. Wiadomo różnie bywa w życiu i dodatkowa gotówka potrzebJak uzyskać kredyt / pożyczkę dla emeryta / rencisty?Jak uzyskać kredyt / pożyczkę dla emeryta / rencisty?na jest niezależnie od wieku klienta. Emeryci coraz częściej sięgają do kredyt ze względu na niską emeryturę i wysokie koszty utrzymania. Często kredyt przeznaczają na leki, rehabilitacje cz remont mieszkania.

Oferta kredytu / pożyczki dla emeryta / rencisty

Banki bardzo chętnie kredytują emerytów / rencistów ze względu na pewne, stałe źródło dochodu. Doskonale wiedzą że taka osoba jest dojrzała i na pewno będzie spłacać terminowo zaciągnięty kredyt. Banki dla starszych osób częsta mają w swojej ofercie dobre warunki kredytu. Wiąże się to z niskim kosztem kredytu, długim okresem spłaty, dzięki temu będziemy mieli niską ratę, którą będziemy spłacać bez większych problemów.

Wymagane dokumenty do kredytu / pożyczki

Sam proces jest bardzo prosty.
Do złożenia wniosku o kredyt bank poprosi;
– dowód osobisty do wglądu
– ostatnią decyzję renty lub emerytury
– ostatni wpływ emerytury / renty na konto bankowe lub odcinek z poczty
– legitymację emeryta / rencisty z ZUS bądź KRUS

Jak uzyskać kredyt/ pożyczkę?

Oczywiście emeryt / rencista musi spełnić tak samo wszystkie warunki przez bank jak każdy inny kredytobiorca. Głównie chodzi o pozytywną historię kredytową w bik i zdolność kredytową. Emeryci zazwyczaj nie mają problemu ze zdolnością kredytową ponieważ w tym wieku nie posiadają kredytów hipotecznych. Jak wiadomo kredyty hipoteczne znacznie wpływają na naszą zdolność kredytową. Wniosek o kredyt można złożyć telefonicznie przez doradcę z banku. Doradca poinformuje nas o wstępnej decyzji kredytowej, przedstawi nam warunki kredytu. Po zatwierdzeniu oferty, czekamy na decyzje  ostateczną z banku o przyznaniu kredytu. Podpisać umowę kredytową również możemy podpisać zdalnie, oczywiście z pomocą doradcy z banku. Są po coraz częstsze rozwiązania banków aby większość spraw można załatwić zdalnie, bez konieczności wizyty w placówce, oddziale.

Jeśli potrzebujesz pomocy w procesie złożenia i otrzymania kredytu to jesteśmy tu aby właśnie Tobie pomóc. Służymy pomocą od samego początku aż do podpisania umowy kredytowej. Jesteśmy uczciwym i skutecznym pośrednikiem kredytowym, który pomoże szybko i bezpiecznie otrzymać kredyt bankowy na dobrych warunkach. Współpracujemy z wieloma bankami, dlatego zawsze wybieramy najlepszą ofertę dla naszego Klienta.

ImperiumFinanse.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter